شما به میهمانی معارفه ی استعداد تو دعوت شده اید…

میهمانی کجاست؟

ما شما را به این معارفه با احترام دعوت می کنیم؛ پس با ما در فضای ذهنی در این میهمانی همراه باشید. به شیراز، خیابان زرگری می رویم و قبل از کوچه 17، ساختمان میرداماد1؛ در مرکز استعداد یابی تخصصی استعداد تو؛ این محفل را آغاز می کنیم. معرف برایمان چنان می گوید: اینجا استعداد تو، با تیم تخصصی کودک، مشاوره تحصیلی، استعداد یابی، مشاوره های بالینی و خانواده در کنار شماست. اینجا برای شما بستر های موفقیت پله به پله آجرش بنا می شود. استعدادتو به ‌صورت تخصصی آماده ی همکاری با شماست تا با آگاهی و شناخت، آینده خود و کودک دلبندتان را روشن سازید.

تست ها :

تیم استعداد تو در زمینه کودک تست‌های ۹ هوش برتر، CAT و وکسلر؛ در زمینه بزرگسال تست ‌های کلیفتون، MBTI و نئو را برگزار می‌کند. شرح هرکدام در ادامه مطلب برایتان بیان خواهد شد. مشاورین استعداد تو در زمینه ‌های تحصیلی، بالینی، کودک و خانواده و پرورش هوش و استعداد در جلسه‌های ۱ ساعته به ‌صورت حضوری یا آنلاین همراه شما هستند.

شرح تست ها :

(کودک)

1. تست ۹ هوش برتر در ۲ تقسیم گروهی سنی انجام می‌گردد.

گروه اول کودکان ۳ تا ۱۰ سال گروه دوم کودکان ۱۱ سال به بالا در گروه اول روند تست به ۲ قسمت اتاق بازی کودک و سوال از والدین تقسیم شده؛ در گروه دوم از خود شخص سوال‌های مرتبط و مربوطه پرسیده خواهد شد. این تست از اصلی ترین پایه های استعدادیابی نیز می‌باشد.

2. تست CATو تفسیر نقاشی

روند تست بدین صورت است که طبق نقاشی خواسته شده از کودک و تعریف داستان کوتاه او با توجه به تصاویری که به نشان داده می‌شود، انجام می گیرد. نتیجه این تست مشخص گشتن تعارضات احتمالی کودک است.

3. تست وکسلر

مخصوص سنین 6 الی 16 سال این تست جهت سنجش حافظه، دقت و تمرکز، اختلالات یادگیری_زبانی_حرکتی و مقیاس‌های کلامی و غیرکلامی می‌باشد. این تست کاملاً اختیاری است و در صورت لزوم با توجه به دو تست قبل و نظر کارشناس و روانشناس مربوطه صورت می‌گردد.

(بزرگسال)

1. تست کلیفتون

جهت استعدادیابی تخصصی و معرفی ۷ قوت برتر شخص می‌باشد.

2. تست MBTI

در تست MBTI تیپ شخصیتی فرد مشخص می‌گردد. (درون‌گرا_برون‌گرا، حسی_شهودی، احساسی_منطقی، ادراکی _قضاوتی)

3. تست نئو

عاشقان عزیز این تست مخصوص شماست تا پیش از ازدواج با آگاهی لازم زندگی شیرین مشترک خود را آغاز کنید. شایان‌ذکر است که به‌ازای هر تست و پکیج های تستی ۱ جلسه مشاوره برای تفسیر تست و نتیجه تست در نظر گرفته‌شده است. استعداد تو این‌جاست تا آینده و حال درخشانی در انتظار سرزمین عزیزمان ایران باشد. استعداد تو در کنار شماست تا استعداد خود و کودکان‌تان را بشناسید. میهمان های عزیز ممنون که در این محفل همراه ما بودید به پاس قدردانی از حضور شما و ارتباط آسان تر شما راه های ارتباطی ما در اختیارتان قرار میگیرد. منتظر حضور شما در حضور حقیقیتان در مرکز استعداد تو هستیم؛ یادتان نرود که تیم استعداد تو همیشه با بهترین خدمات برای شما و استعداد کودکانتان تلاش می کند. پس دیدار به وقت حضورتان   دوستدار و قدردان هوش آگاهانه و آینده نگر شما، استعداد تو

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه