راحت تر درس بخوانیم

خبر خوب!
استعداد تو، به خدمات خود *پکیج مشاوره تحصیلی* را نیز افزوده است.

پکیج آموزشی و مشاوره تحصیلی استعداد تو با عنوان راحت تر درس بخوانیم

با برنامه و صحیح درس خواندن همیشه یکی از دغدغه های دانش آموزان بوده؛ حتی شاید هزاران راه و مشاور و دفتر های برنامه ریزی را نیز در این مسیر آزموده باشند اما نتیجه قطعی و مسمر ثمری دریافت نکرده اند. پکیج مشاوره تحصیلی ( راحت تر درس بخوانیم) با تیم مشاورین، روانشناسان و آزمون های تخصصی به صورت دقیق و آگاهانه برای راحتی تحصیل و کسب رتبه و پیشرفت همراه شماست.
ثمره ی این پکیج افتخار آفرین های بسیاری هستند که در این سرزمین گام بزرگی برای موفقیت خود برداشته اند.

مواد پکیج :

جلسات مشاوره هفتگی نیم ساعته
پشتیبانی روزانه از طریق گروه واتساپی
آزمون های هفتگی
برنامه ریزی شخصی و انحصاری
کارگاه های ماهانه
جلسات ارزیابی روانشناختی ماهانه
تست ها شخصیت شناسی، کنترل استرس و اضطراب،استعدادیابی و…
آزمون جمع بندی 5/2 ماهه (جامع)

شرح موارد :

برنامه ریزی شخصی و انحصاری

تیم تخصصی ما برای هر شخص طبق رشته تحصیلی، شناخت شخصیت وی و زمان های زندگی خویش برنامه ی درسی انحصاری در نظر می گیرد. با برنامه ریزی درست و بر طبق اصول و همچنین شرایط زندگی می توانید در کنار کلاس های متفرقه و زمان مدرسه و امتحاناتش به اوقات استراحت و فراغت خود اهمیت داده و رتبه های برتر را کسب کنید.

 

جلسات مشاوره هفتگی نیم ساعته

مشاورین ما هر هفته در جلسات نیم ساعته ی حضوری به صورت تخصصی در کنار شما هستند تا روند تحصیل و زمان بندی تحصیلی شما دانش آموختگان عزیز در مسیری صحیح پیش رود. در این جلسات می توانید ارتباطی همسو و مستقیم با مشاور خود داشته باشید.

پشتیبانی روزانه از طریق گروه واتساپی

همراه مشاورین، پشتیبان های انحصاری در کنار شما هستند؛ و به صورت روزانه در گروه واتساپی مختص به شما که اعضا فقط دانش آموز، والدین، مشاور، پشتیبان، و اپراتور آزمون هستند.شما می توانید دائما با همراهان خود در این مسیر در ارتباط باشید.

آزمون های هفتگی

همه ی ما می دانیم که آزمون ها گزینه ی مناسبی برای سنجش سطح علمی و عملکردی ما هستند؛ همچنین با آزمون ها می توانیم سرعت پاسخ دهی صحیح خود را بالا ببریم.
آزمون های هفتگی نیز با همین هدف برگزار میشوند .
آزمون ها منطبق با مطالعه هفتگی دانش آموز و به صورت رندوم از دو درس در 20 الی 30 دقیقه برگزار می گردد.
این آزمون ها به صورت آنلاین هستند تا شما عزیزان زمانی برای در مسیر بودن، تلف نکنید و از زمان خود به صورت بهینه استفاده کنید.

کارگاه های ماهانه

هر ماه در یک تاریخ مشخص کارگاه هایی با محوریت موضوع های تحصیلی، روانشناسی، روانشناختی برگزار می شود.

جلسات ارزیابی روانشناختی ماهانه

در این جلسات یک روانشناس با تجربه به صورت اختصاصی و تخصصی کنار شماست تا با آنالیز شخصیتی و رفتاری برای شما، با آگاهی و شناخت کامل روند تحصیلی شما سپری شود.
وجه تمایز کار با سایر

تست ها شخصیت شناسی، کنترل اسرس و اضطراب،استعدادیابی و…

و اما این بخش .
همانطور که تا به امروز استعدادتو را با تست هایش می شناختید، در این پکیج نیز ما تست هایمان را در خصوص خودتان، داریم. به خاطر داشته باشد که یک انسان موفق با برنامه ریزی و حفظ آرامش و همچنین سنجش مداوم سطح علمی خود میتواند درجات طلایی را کسب کند.

آزمون جمع بندی 5/2 ماهه (جامع)

آزمون جمع بندی به صورت کلی هر دو و نیم ماه برگزار می شود که به صورت جامع و حضوری برگزار می شود.

با توجه به تمامی توضیحات مختصر و شناختی که نسبت به این پکیج پیدا کردید؛ بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق تر، رزرو و ثبت نام با ما تماس حاصل فرمایید.
منتظر حضور و انتخاب راه هموار برای آینده از سوی شما هستیم.

ارسال دیدگاه